Details
Date:

17 czerwca

Time:

Organizer

Instytut Rozwoju „Złote Jabłko”

Venue

Kamienica pod Aniołami

Kazimierza Wielkiego 31-33

Wroclaw, Poland, 50-077

ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWĄ EDYCJĘ FORUM ROZWOJU LIDERA - ZAKOŃCZENIE SEZONU 2016-2017!

Czy jest możliwe aby łączyć wyznawane wartości z wykonywaną pracą?
Jak nie wyrzec się swoich przekonań i mieć pozytywny wpływ na innych?
Jak to zastosować w praktyce?

O tym opowiedzą nasi szczególni goście z USA podczas trzech interaktywnych sesji z czasem na dyskusję i zadawanie pytań.

RICK SAYGER - pastor Colonial Hills Church, od lat prężnie rozwijającej się kilkutysięcznej wspólnoty chrześcijańskiej, która kładzie duży nacisk na praktyczne zastosowanie prawd biblijnych w codziennym życiu. „Zwykli ludzie - niezwykły Bóg” - to jest hasło często powtarzane i praktykowane w tym kościele. Zanim Rick został głównym pastorem tego kościoła pełnił funkcję pastora uwielbienia i w czasie Forum poprowadzi sesję zatytułowaną „Praca jako uwielbienie”, gdyż jego pragnieniem jest to aby wszyscy naśladowcy Chrystusa mogli z pasją realizować swoje powołanie wszędzie tam gdzie są.

JIM DUNCAN - doświadczony biznesmen, nagradzany wynalazca i autor wielu patentów w branży medycznej, który przez ponad 30 lat pracował w zespołach menadżerskich takich firm jak Smith & Nephew czy Medtronic. Od 11 lat z sukcesem prowadzi własną firmę Remedy Medical, LLC, która specjalizuje się w zaopatrywaniu oddziałów chirurgicznych szpitali w całym kraju w specjalnie dla nich zaprojektowane narzędzia. W kościele Colonial Hills Church odpowiada za służbę diakonów i mocno leży mu na sercu kwestia uczniostwa w codziennym życiu.

JIMMY DON PRICE - od 29 lat specjalizuje się w sprzedaży i pełnił różne funkcje menadżerskie w tym wymiarze. Obecnie jest regionalnym dyrektorem sprzedaży dla ASCO Valve - North America, który jest oddziałem Emersona, gdzie odpowiada za 50-osobowy zespół sprzedawców, który osiągnął ostatnio wynik 8,5 milionów dolarów i ciągle rośnie. Jego pasją jest to aby inni patrząc na jego codzienne życie i to jak podchodzi do swoich obowiązków i traktuje innych, mogli dostrzegać w nim postawę Chrystusa.

KAM DUNCAN - jest doświadczoną i certyfikowaną psychoterapeutką, która specjalizuje się w pracy nad radzeniem sobie z odkrywaniem własnej tożsamości, ze szczególnym uwzględnieniem trudnych przekonań, myśli, emocji i zachowań, które wymagają zmian. Jest też certyfikowanym doradcą małżeńskim. W swojej praktyce stosuje różne metody w zależności od potrzeb klienta. Jako chrześcijanka cieszy się tym, kiedy może wspierać innych w pokonywaniu ich „olbrzymów” i dzielić się nadzieją jaka jest w Chrystusie.

Całość poprowadzi WOJCIECH KOWALEWSKI, założyciel i prezes Instytutu Rozwoju Złote Jabłko. Pastor, doktor teologii praktycznej, mówca motywacyjny i coach. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca”. Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu. Wykładowca na studiach MBA przy WSZP i studiów podyplomowych „Mentoring i Coaching” przy WSTS w Warszawie.

Aby się zapisać, wypełnij poniższy formularz - http://bit.ly/2eYs9DD
UWAGA: WSTĘP WOLNY! Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.
__

Forum Rozwoju Lidera to comiesięczne interaktywne seminaria, podczas których różni eksperci dzielą się swoimi doświadczeniami, by inspirować innych do rozwoju. Jego celem jest wzmacnianie, motywacja i integracja liderów zaangażowanych w różne sfery życia społecznego w oparciu o chrześcijański system wartości.