Details
Date:

25 maja

Time:

Organizer

Instytut Rozwoju „Złote Jabłko”

Venue

Kamienica pod Aniołami

Kazimierza Wielkiego 31-33

Wroclaw, Poland, 50-077

ZAPRASZAMY NA EDYCJĘ SPECJALNĄ FORUM ROZWOJU LIDERA W RAMACH #ODNFEST!
__

Jeżeli zależy Ci na rozwoju osobistym, zawodowym i duchowym to serdecznie zapraszamy Cię na specjalną edycję Forum Rozwoju Lidera organizowaną we współpracy z Business Bridge Group w ramach Festiwalu Odnowienie.

Forum Rozwoju Lidera to comiesięczne interaktywne seminaria, podczas których różni eksperci dzielą się swoimi doświadczeniami, by inspirować innych do rozwoju. Jego celem jest wzmacnianie, motywacja i integracja liderów zaangażowanych w różne sfery życia społecznego w oparciu o chrześcijański system wartości.

Co sprawia, że ludzie chcą podążać za liderem? Co jest potrzebne, aby stać się liderem, który pociąga za sobą ludzi i ma wpływ na otaczającą rzeczywistość? Czym różnią się teoretycy przywództwa od prawdziwych przywódców w realnym świecie?

O tym opowiedzą nam nasi szczególni goście, którzy od lat są praktykami biznesu i osiągnęli wymierne sukcesy.

KRZYSZTOF JĘDRZEJEWSKI, doświadczony biznesmen i inwestor, m.in. dominujący akcjonariusz spółki Mostostal Zabrze S.A., w której pełni funkcję przewodniczącego rady nadzorczej. Pieniądze zarówno w działalności biznesowej jak i społecznej są dla niego narzędziem do osiągania celów. Angażuje się w działalność licznych fundacji i organizacji charytatywnych. Jak twierdzi: „Nieważne co nas spotyka w życiu. Ważne jaką postawę przyjmujemy w tych sytuacjach”.

KRYSTYNA WRÓBLEWSKA, założycielka i właścicielka Wróblewska Business Event - jednej z najbardziej znaczących firm eventowych na Dolnym Śląsku. Aktywnie współtworzy i angażuje się w wiele inicjatyw społecznych. Jest kobietą pełną pasji, która z radością dzieli się nią z innymi. Aby dojść do miejsca, w którym jest dzisiaj musiała z odwagą stawić czoła wielu przeciwnościom: „Podążamy w wielu kierunkach, aby odkryć, kim jesteśmy i co jest naszą życiową misją. W trakcie tych poszukiwań poznajemy, a nawet przekraczamy swoje granice, odkrywamy nowe zdolności. Często okazuje się, że – wbrew własnym przypuszczeniom – nasze granice leżą znacznie dalej i że możemy więcej”.

ARKADIUSZ KOWALSKI, dyrektor zarządzający spółki Business Bridge Group, która od blisko 10 lat rekrutuje i szkoli specjalistów na terenie całej Polski jak również zagranicą. Człowiek z pasją, przy którym współpracownicy, jak i klienci, zaczynają wierzyć, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wyznaje zasadę, że dobrze prosperująca organizacja to ta, w której pełni entuzjazmu, pracujący w zdrowej atmosferze i podążający w tym samym kierunku ludzie tworzą zwycięski zespół. Uważa, że jego największym aktywem życiowym jest to, iż ma wokół siebie wyjątkowych ludzi.

Spotkanie poprowadzi dr WOJCIECH KOWALEWSKI, założyciel i prezes Instytutu Rozwoju Złote Jabłko. Pastor, doktor teologii praktycznej, mówca motywacyjny i coach. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca”. Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu. Wykładowca na studiach MBA przy WSZP i studiów podyplomowych „Mentoring i Coaching” przy WSTS w Warszawie.

W ramach programu zaplanowany jest panel dyskusyjny oraz czas na zadawanie pytań.

Aby się zapisać, wypełnij poniższy formularz - http://bit.ly/2eYs9DD
UWAGA: WSTĘP WOLNY! Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.