Details
Date:

29 października

Time:

Organizer

Instytut Rozwoju „Złote Jabłko”

OSTATNIE MIEJSCA NA TĄ EDYCJĘ SZKOŁĘ MÓWCÓW DO PIĄTKU (18 LISTOPADA)! ZAPISZ SIĘ WYSYŁAJĄC MAILA NA [email protected]

Prowadzący: dr Wojciech Kowalewski, dr Sławomir Torbus

Cykl warsztatów, gdzie będziemy mówić o tym, jak skutecznie zakomunikować przesłanie, jakie są biblijne zasady komunikacji i jak mówić, żeby nas słuchano.

- Jak skutecznie zakomunikować przesłanie?
- Jakie są biblijne zasady komunikacji?
- Jak mówić, żeby nas słuchano?

Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w podstawowe narzędzia pozwalające na zwiększenie efektywności komunikacji w sytuacjach związanych z różnego rodzaju wystąpieniami publicznymi jak wykład, prezentacja, kazanie, kierowane do różnych grup słuchaczy.

Cykl składa się z 6 warsztatów poświęconych różnym aspektom sztuki komunikacji. Program przewiduje wiele ćwiczeń praktycznych ukierunkowanych na rozwój kompetencji komunikacyjnych. Każdy uczestnik będzie miał okazję odkryć swój własny styl komunikowania i w twórczy sposób go rozwinąć.

Udział w cyklu 6 warsztatów zostanie potwierdzony certyfikatem ukończenia Szkoły Mówców.

______

W programie Szkoły Mówców m.in.:

Umiejętność przemawiania w stylu Mistrza - Jakim mówcą był Jezus czy apostoł Paweł?

Mapa podróży - Jak skutecznie konstruować przekaz?

Efektywna komunikacja: Jak mówić, żeby nas słuchano?

Siła historii i metafory: Jak zainspirować słuchaczy do zmian?

Sztuka zadawania pytań: Jak aktywizować nasze audytorium?

Wiarygodność mówcy i przekazu: Czego unikać w procesie komunikacyjnym?

Odkryj swój styl: Jak przełamać strach i wykorzystać pełnię swojego potencjału?

______

Prowadzący:

dr Sławomir Torbus

Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, hellenista, specjalista w zakresie retoryki i biblistyki, mówca konferencyjny i kaznodzieja. Autor książki „Listy św. Pawła z perspektywy retorycznej” oraz artykułów naukowych na temat retoryki biblijnej. Pełni rolę kierownika programowego w ramach Instytutu Rozwoju „Złote Jabłko”.

dr Wojciech Kowalewski - pastor, doktor teologii praktycznej, mówca motywacyjny i coach. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca”. Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu.

______

Daty zjazdów:

29.10.2016

19.11.2016

03.12.2016

14.01.2017

04.02.2017

04.03.2017

______

Koszt: 150 zł za każdy warsztat (obejmuje materiały szkoleniowe)

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona (max. 15 osób)

Zgłoszenia: [email protected]

______

Oto kilka wypowiedzi uczestników pierwszej edycji Szkoły Mówców:

"Mogłem poznać bogactwo sztuki przemawiania. Szkoła Mówców rozwija potencjał i wyposaża w praktyczne narzędzia retoryczne, by jeszcze lepiej trafiać z przesłaniem do słuchaczy" - Bartek Tomczyński - pastor, mówca konferencyjny.

"Kurs ten dał mi możliwość rozwoju w wymiarze budowania logicznej struktury wypowiedzi, co pozwoli mi na jeszcze lepsze konstruowanie wystąpień publicznych" - Sławomir Szczepaniec - inżynier, dziennikarz, promotor marki.

"Szkoła Mówców wyposażyła mnie w narzędzia do mówienia wobec audytorium według klarownej konstrukcji. Okazuje się, że nie trzeba mówić zbyt długo, aby powiedzieć wiele" - Katarzyna Salitra - coach rozwoju osobistego.

"Szkoła mówców rozszerzyła moje horyzonty warsztatowe, ukazała nowe perspektywy i elementy oratorskie, których wcześniej nie brałem pod uwagę i pozwoliła wyjść poza moje własne ograniczenia i przyzwyczajenia...Umocniła mnie w moim własnym obdarowaniu" - Artur Tarsa - teolog, ratownik medyczny.

"Nie ma osób, które nie mają nic do zaoferowania. Każdy jest wyjątkowy i ma do przekazania wyjątkową historię" - Artur Mygelski - pastor.

"Dla mnie zmieniło się to, że mogę mówić i potrafię to robić. Z dobrą szkołą i ty możesz tego dokonać" - Honorata Czok - koordynator doskonalenia procesów przemysłowych.

„Warsztaty poszerzyły moje horyzonty, zainspirowały do dalszej pracy pozwalając przełamać moje słabe strony, które stanowiły moją piętę Achillesa. Doskonale przygotowany zespół szkoleniowców, świetna atmosfera. Serdecznie polecam” - dr Krzysztof Rutkiewicz - wykładowca akademicki.