Details
Date:

30 września

Time:

Organizer

Instytut Rozwoju „Złote Jabłko”

Zapraszamy Cię na cykl warsztatów, gdzie będziemy mówić o tym, jak skutecznie zakomunikować przesłanie, jakie są biblijne zasady komunikacji i jak mówić, żeby nas słuchano.

- Jak skutecznie zakomunikować przesłanie?
- Jakie są biblijne zasady komunikacji?
- Jak mówić, żeby nas słuchano?

Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w podstawowe narzędzia pozwalające na zwiększenie efektywności komunikacji w sytuacjach związanych z różnego rodzaju wystąpieniami publicznymi jak wykład, prezentacja, kazanie, kierowane do różnych grup słuchaczy.

Cykl składa się z 6 warsztatów poświęconych różnym aspektom sztuki komunikacji. Program przewiduje wiele ćwiczeń praktycznych ukierunkowanych na rozwój kompetencji komunikacyjnych. Każdy uczestnik będzie miał okazję odkryć swój własny styl komunikowania i w twórczy sposób go rozwinąć.

Udział w cyklu 6 warsztatów zostanie potwierdzony certyfikatem ukończenia Szkoły Mówców.

______

W programie Szkoły Mówców m.in.:

Umiejętność przemawiania w stylu Mistrza - Jakim mówcą był Jezus czy apostoł Paweł?

Mapa podróży - Jak skutecznie konstruować przekaz?

Efektywna komunikacja: Jak mówić, żeby nas słuchano?

Siła historii i metafory: Jak zainspirować słuchaczy do zmian?

Sztuka zadawania pytań: Jak aktywizować nasze audytorium?

Wiarygodność mówcy i przekazu: Czego unikać w procesie komunikacyjnym?

Odkryj swój styl: Jak przełamać strach i wykorzystać pełnię swojego potencjału?

______

Prowadzący:

dr Wojciech Kowalewski - pastor, doktor teologii praktycznej, mówca motywacyjny i coach. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca”. Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu.

dr Sławomir Torbus - wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, hellenista, specjalista w zakresie retoryki i biblistyki, mówca konferencyjny i kaznodzieja. Autor książki „Listy św. Pawła z perspektywy retorycznej” oraz artykułów naukowych na temat retoryki biblijnej.
______

Daty zjazdów:

30.09.2017

07.10.2017

18.11.2017

02.12.2017

13.01.2018

17.02.2017

______

Miejsce: Wrocław, ul. Sępia 2/6 (wejście od strony parkingu)

Koszt: 1200 zł (z możliwością rozłożenia na miesięczne raty). 10{ef6b6dd965800bc904b47e165ac7b3b8a63d3c5ab9dd98b36b6338c324ce4963} zniżki przy jednorazowej płatności.

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona (max. 12 osób)

Zgłoszenia należy przesyłać na adres: [email protected] z dopiskiem „Zapoznałem/łam się z Regulaminem Szkoły Mówców”. Regulamin można znaleźć pod tym linkiem - http://bit.ly/2y53sPq.

______

Oto kilka wypowiedzi uczestników wcześniejszych edycji Szkoły Mówców:

"Mogłem poznać bogactwo sztuki przemawiania. Szkoła Mówców rozwija potencjał i wyposaża w praktyczne narzędzia retoryczne, by jeszcze lepiej trafiać z przesłaniem do słuchaczy"
- Bartek Tomczyński - pastor, mówca konferencyjny.

"Kurs ten dał mi możliwość rozwoju w wymiarze budowania logicznej struktury wypowiedzi, co pozwoli mi na jeszcze lepsze konstruowanie wystąpień publicznych"
- Sławomir Szczepaniec - inżynier, dziennikarz, promotor marki.

"Szkoła Mówców wyposażyła mnie w narzędzia do mówienia wobec audytorium według klarownej konstrukcji. Okazuje się, że nie trzeba mówić zbyt długo, aby powiedzieć wiele"
- Katarzyna Salitra - coach rozwoju osobistego.

"Szkoła mówców rozszerzyła moje horyzonty warsztatowe, ukazała nowe perspektywy i elementy oratorskie, których wcześniej nie brałem pod uwagę i pozwoliła wyjść poza moje własne ograniczenia i przyzwyczajenia...Umocniła mnie w moim własnym obdarowaniu"
- Artur Tarsa - teolog, ratownik medyczny.

"Nie ma osób, które nie mają nic do zaoferowania. Każdy jest wyjątkowy i ma do przekazania wyjątkową historię"
- Artur Mygelski - pastor.

"Dla mnie zmieniło się to, że mogę mówić i potrafię to robić. Z dobrą szkołą i ty możesz tego dokonać"
- Honorata Czok - koordynator doskonalenia procesów przemysłowych.

„Warsztaty poszerzyły moje horyzonty, zainspirowały do dalszej pracy pozwalając przełamać moje słabe strony, które stanowiły moją piętę Achillesa. Doskonale przygotowany zespół szkoleniowców, świetna atmosfera. Serdecznie polecam”
- dr Krzysztof Rutkiewicz - wykładowca akademicki.