Details
Date:

Kwiecień 6

Time:

06:30 pm - 08:00 pm

Organizer

Instytut Rozwoju „Złote Jabłko”

Venue

Kamienica pod Aniołami

Kazimierza Wielkiego 31-33

Wroclaw, Poland, 50-077

Jeżeli zależy Ci na rozwoju osobistym, zawodowym i duchowym to serdecznie zapraszamy Cię na Forum Rozwoju Lidera!

Forum Rozwoju Lidera to comiesięczne interaktywne seminaria, podczas których różni eksperci dzielą się swoimi doświadczeniami, by inspirować innych do rozwoju. Jego celem jest wzmacnianie, motywacja i integracja liderów zaangażowanych w różne sfery życia społecznego w oparciu o chrześcijański system wartości.

---

Zarządzanie zasobami w przywództwie, czyli czego można nauczyć się od księgowego, komornika i bankiera.

Przywództwo to nie tylko charyzmatyczny charakter wzmocniony odpowiedzialnością za realizację celu. Przywództwo to także umiejetność oceny posiadanych zasobów, ich weryfikowania i wdrażania, a co najważniejsze odpowiedzialność za ich mądre posiadanie i pomnażanie.

O tym opowie nam więcej gość kolejnego Forum Rozwoju Lidera - Tomasz Peterman - wieloletni praktyk w zakresie projektów rekrutacyjnych, szkoleniowych, zarządzania i organizacji pracy. Certyfikowany coach ICC, posiada certyfikowane uprawnienia SLG Thomas International do tworzenia i pracy w oparciu o profil zawodowy pracownika. Jako manager i doradca biznesowy, od ponad 25 lat, zarządza i wspiera w rozwoju zarówno małe i średnie firmy rodzinne z polskim kapitałem, jak również międzynarodowe korporacje.

Kiedy: 6 kwietnia 2017
Gdzie: Kamienica Pod Aniołami
G: 18.30-20.00

---

Aby się zapisać, wypełnij poniższy formularz - http://bit.ly/2eYs9DD
UWAGA: WSTĘP WOLNY! Ilość miejsc ograniczona.