Pomożemy Ci wykorzystać czas i Twój potencjał tak, abyś coraz bardziej zbliżał się do pełni życia z pasją.

Zespół

Product 1_Image

dr Wojciech Kowalewski

Prezes Zarządu

Mówca motywacyjny, coach, wykładowca, doktor teologii praktycznej. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca”. Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu. Wykładowca na studiach podyplomowych „Mentoring i Coaching” przy WSTS w Warszawie i kierownik katedry imienia Billy Grahama w WBST w Warszawie.

Product 2_Image

Agnieszka Kowalewska

Wiceprezes Zarządu i Project Manager

Certyfikowana nauczycielka języka angielskiego (University of Cambridge) oraz tłumaczka tekstów Right From the Heart Media Ministry (Atlanta, USA). Trener rozwoju osobistego Career Direct Kompasu Kariery Crown. Od lat pasjonuje się i rozwija w dziedzinie coachingu i głęboko wierzy, że rolą coacha jest dostrzeganie i pomaganie innym w rozwoju złożonego w nich przez Boga potencjału. Żona Wojtka i mama Dawida.

Bartłomiej Tomczyński

Bartłomiej Tomczyński

Dyrektor programowy SBU

Mówca motywacyjny, wykładowca, szkoleniowiec i działacz społeczny. Duszpasterz akademicki, entuzjasta działań kulturowych. Inicjator projektów  i konferencji aktywizujących młodych ludzi do życia z pasją. Autor programów szkoleniowych rozwijających kompetencje liderskie. Założyciel  kościoła "Kierunek" we Wrocławiu.

 

7
Screen Shot 2017-08-02 at 22.21.50

dr Krzysztof Kopeć
Ekspert ds finansów i księgowości

Doktor nauk ekonomicznych,
przedsiębiorca, pasjonat księgowości bez papierów, założyciel i CEO interaktywnego biura rachunkowego podatkomat.pl Interesuje się rozwojem osobistym, odkrywaniem powołania i propagowaniem chrześcijańskiego systemu wartości w przedsiębiorczości.

 

dr Sławomir Torbus
Wykładowca

Wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego
i EWST, hellenista, specjalista w zakresie retoryki i biblistyki, mówca konferencyjny
i kaznodzieja. Autor książki „Listy św. Pawła z perspektywy retorycznej” oraz artykułów naukowych na temat retoryki biblijnej i skutecznej komunikacji. Wykładowca i współautor programu Szkoły Mówców.

Chcemy wyposażać Cię do odważnego życia zgodnego z Twoim powołaniem.

 Chcemy pomagać Ci w rozwoju rozumianym jako:

• przekraczanie swoich ograniczeń,
• nabywanie nowych umiejętności i wiedzy,
• dostrzeganie dostępnych możliwości,
• wychodzenie poza utarte schematy,
• odkrywanie drzemiącego w Tobie i innych potencjału…

… a wszystko to w oparciu o przekonanie, że jesteś kimś wyjątkowym, a Twoje życie nie jest dziełem przypadku! Pomożemy Ci wykorzystać czas i Twój potencjał tak, abyś coraz bardziej zbliżał się do pełni życia z pasją w zgodności z Twoim powołaniem.

"Umiejętność zadania właściwego pytania to ponad połowa sukcesu w poszukiwaniu odpowiedzi" - Thomas J. Watson, założyciel IBM

Zasób 7
Menu

O nas

Wydarzenia

Oferta

Rekomendacje

Blog

Kontakt

Fundacja Instytut Rozwoju „Złote Jabłko”

ul. Krótka 6, 55-040 Ślęza


KRS: 0000573478,

REGON: 362448177,

NIP: 8992773033