Strona główna Szkoła Mówców

Szkoła Mówców

Więcej niż słowa

W programie Szkoły Mówców m.in.:
Umiejętność przemawiania oparta na autorskim modelu.

Mapa podróży
Jak skutecznie konstruować przekaz?

Efektywna komunikacja
Jak mówić, żeby nas słuchano?

Siła historii i metafory
Jak zainspirować słuchaczy do zmian?

Sztuka zadawania pytań
Jak aktywizować nasze audytorium?

Wiarygodność mówcy i przekazu
Czego unikać w procesie komunikacyjnym?


Opis wykładowców:

Dr Wojciech Kowalewski: pastor, doktor teologii praktycznej, mówca motywacyjny i coach. Jest członkiem zarządu i wykładowcą programu rozwoju przywództwa Centrum Edukacji Liderów oraz koordynatorem i głosem kampanii multimedialnej „Prosto z Serca”. Regularnie publikuje artykuły z zakresu duchowości, przywództwa i coachingu. Wykładowca na studiach MBA przy WSZP i studiów podyplomowych „Mentoring i Coaching” przy WSTS w Warszawie.

Dr Sławomir Torbus: wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego i EWST, hellenista, specjalista w zakresie retoryki i biblistyki, mówca konferencyjny i kaznodzieja. Autor książki „Listy św. Pawła z perspektywy retorycznej” oraz artykułów naukowych na temat retoryki biblijnej.

Bartłomiej Tomczyński: mówca motywacyjny i duszpasterz akademicki, entuzjasta działań ewangelizacyjnych. Założyciel kościoła „Kierunek” we Wrocławiu. Jego pasją są wszelkiego rodzaju akcje misyjne inspirujące młodych ludzi do ekspresji wiary. Od 2018 roku jest dyrektorem programowym Szkoły Biblijnego Uczniostwa. Kocha Boga, ludzi i życie!

Jeśli jesteś zainteresowany programem napisz do nas.

Biznes inside&out

Wsparcie polskiego biznesu może rozpocząć się od każdego przedsiębiorstwa, firmy, działalności, która wykorzysta potencjał, jaki niesie ze sobą kryzys.

Dowiedz się więcej

Forum Rozwoju Lidera

Wzmacnianie, motywacja, integracja liderów

Forum Rozwoju Lidera to interaktywne seminaria, podczas których różni eksperci dzielą się swoimi doświadczeniami, by inspirować innych do rozwoju.

Dowiedz się więcej

Wejdź Wyżej

Zobacz panoramę możliwości rozwoju

Program Wejdź Wyżej to praktyczne warsztaty skierowane do wszystkich osób zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności w zakresie skutecznej komunikacji i wywierania wpływu.

Dowiedz się więcej

Szkoła Mówców

Więcej niż słowa

Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w podstawowe narzędzia pozwalające na zwiększenie efektywności komunikacji w sytuacjach związanych z różnego rodzaju wystąpieniami publicznymi jak wykład, prezentacja, kazanie, kierowane do różnych grup słuchaczy.

Dowiedz się więcej

Szkoła Biblijnego Uczniostwa

Teologia w praktyce

Wizją Szkoły jest rozbudzanie pasji do biblijnego uczniostwa poprzez wyposażanie chrześcijan do czynienia innych uczniami w domu, kościele i społeczeństwie.

Dowiedz się więcej

Pomoc Ukrainie

Działalność charytatywna

Możesz wesprzeć nasze działania finansowo lub zaangażować się jako wolontariusz.

Dowiedz się więcej

Coaching

personalny, Executive, zespołowy

Dowiedz się więcej